درباره ما

وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَمِن رِباطِ الخَيلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّكُم وَآخَرينَ مِن دونِهِم لا تَعلَمونَهُمُ اللَّهُ يَعلَمُهُم وَما تُنفِقوا مِن شَيءٍ في سَبيلِ اللَّهِ يُوَفَّ إِلَيكُم وَأَنتُم لا تُظلَمونَ ﴿انفال/۶۰ ﴾
« هر نیرویی در قدرت دارید، برای مقابله با دشمنان‌، آماده سازید! و (همچنین) مرکب های ورزیده (برای میدان نبرد)، تا به وسیله آن، دشمن خدا و دشمن خویش را بترسانید! و (همچنین) گروه دیگری غیر از اینها را، که شما نمی‌شناسید و خدا آنها را می‌شناسد! و هر چه در راه خدا (و تقویت بنیه دفاعی اسلام) انفاق کنید، بطور کامل به شما بازگردانده می‌شود، و به شما ستم نخواهد شد! »
مقام معظم رهبری حفظه الله:
” من توصیه می‌کنم نه به زبان مبالغه، نه فقط با گزارش زبانی، بلکه به‌صورت عملی، به‌صورت هنری، گزارش‌های صحیح درباره‌ی انواع و اقسام پیشرفت‌های کشور را مطرح کنند تا هم بعضی افرادی که تشکیک می‌کنند و غافل‌اند، خودشان متوجه شوند و هم مردم جاهای دیگر بفهمند که انقلاب، چه به وجود آورده است.” بیانات در دیدار مردم آذربایجان شرقی_ 29/۱۱/96

****سایت دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران****
با گذشت ۴۰ سال از عمر درخشان انقلاب اسلامی در ایران، همواره شاهد پیشرفت همه‌جانبه جمهوری اسلامی ایران در سایه ی تحریمها و کارشکنی دولت های متخاصم غربی بوده‌ایم که متاسفانه بدلیل جنگ روانی دشمنان و همچنین غفلت مسئولان فرهنگی در این زمینه ، عموم مردم ایران و جهان از آن اطلاع کافی ندارند.
با توجه به توصیه ی مهم مقام معظم رهبری حفظه الله در بیانیه گام دوم مبنی بر ایجاد امید به آینده که نخستین و ریشه ای ترین جهاد برای تحقق گام های بعدی انقلاب اسلامی دانسته شده است، بر آن شدیم تا با ایجاد این تارنما ، به انتشار و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در قالب زبان های زنده و مهم جهان ( فارسی، عربی، انگلیسی، چینی، ترکی، اسپانیولی، آذربایجانی، ارمنی و کردی) بپردازیم.
این تارنما در چشم‌انداز خود سعی دارد به مرجعی برای بیان پیشرفتهای جمهوری اسلامی ایران با هدف مقابله با پروژه دشمنان جهت ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی و ایجاد امید، اعتمادبه‌نفس و آگاهی بخشی تبدیل شود و در عین حال برای تولید و ترویج آثار فاخر در این زمینه، تلاش میکند تا با استفاده از تمامی ظرفیت ابزار رسانه ای و شبکه های اجتماعی، محتوای تولید شده را در اختیار مخاطبان داخلی و خارجی قرار دهد.
در آخر ذکر این نکته ضروری است که ما در آغاز راه خود قرار داریم و با علم به نقایص خود، از شما مخاطبان عزیز میخواهیم تا با عضویت،رصد مداوم و گوشزد کردن اشکالات موجود و همچنین تبلیغ و اشتراک گذاری مطالب و لوح های طراحی شده، ما را در این پروژه‌ی مبارک و البته بسیار بزرگ، یاری رسانید.
چند نکته:
* همچنین هموطنان عزیز می توانند این دستاوردها را در شبکه های اجتماعی همچون: سروش، بله، تلگرام، آپارات، یوتیوب، فیسبوک، توییتر و اینستاگرام دنبال نمایند.
* پوستر های دستاوردها نیز با کیفیت مناسب برای چاپ و ایجاد نمایشگاه در زبان های گوناگون از این سایت و شبکه های اجتماعی آن قابل دانلود می باشد.

دکمه بازگشت به بالا